Vítejte na našem webu

 

 

 

Dobrý den, říkejte mi  Mauska. Je mi 19 let, a náramky tvořím už od svých 11 let. Na tomto webu si můžete prohlídnout moji práci a zkusit si vytvořit svoje náramky podle mých návodů a rad. Budu ráda, když se na mě budete obracet se svými připomínkami a Vašimi dotazy.

 

Ať se Vám tu líbí!

Novinky

11.08.2011 10:17

Nové vzory

Dnes byly stránky po delší době aktualizovány. Do rubriky "Vzory" přibyl tzv. Duhovaný náramek a do rubriky "Vzory ve čtvercové síti" tzv. Apple náramek. Nyní si můžete pár náramků, ketré mám upletené koupit. Už jsem začala pracovat na dalším kusu, jich sem do konce léta ještě pár přibyde.
17.11.2009 13:39

Prodej náramků

Bohužel musím pozastavit příjem objednávek cca na 2 měsíce. Mám opravdu velké množství zakázek. Na druhou stranu bych Vám chtěla moc poděkovat za děkovné e-maily, které mi chodí. Mám obrovskou radost když vím že jste s náramkymi spokojeni :)
07.10.2009 08:44

Objednávky

Taaak, konečně jsem dokončila poslední objednávky náramků. Doufám, že jsou všichni spokojeni. Pokud máte zájem o upletení náramku, stačí si vybrat v rubrice Vzory a kontaktovat mě. Jinak teď alespoň budu mít čas na pletení nových vzorů, které sem budu postupně přidávat :)
09.07.2009 11:21

Aktualizace

 Dnes jsem do rubriky Vzory přidala dalších 5 různých náramků a doufám, že se tu stále budou objevovat nové. 
23.06.2009 13:42

Dokončeno

 Dnes jsem konečně dodělala to poslední, co mi chybělo. Konkrétně vzory. Dalo mi velkou práci udělat návody na několik z nich a všechny je naskenovat. Nemusíte se ale obávat že je jim konec, protože sem pravidelně budu přidávat stále nové a nové =)
22.06.2009 09:17

Webová prezentace byla spuštěna

Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. Tento web Vám přinese mnoho užitečných rad o tom, jak si náramek vyrobit a v pokročilejších případech sami navrhnout

© 2009 - 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode